AKTUÁLIS KURZUSOK:

40 ÓRÁS DIÁKÚJSÁGÍRÓ-MÉDIA KURZUS 12-18 ÉVESEKNEK!

Ismert újságírók és televíziós műsorvezetők, tv-riporterek és sportszerkesztők tartanak elõadásokat:RTL,MTV, TV2,ATV, Blikk, Bors, Nemzeti Sport, Népszabadság, Magyar Hírlap, Női Lapok, Tini lapok, Zsíráf Magazin, Startlap, Hír 24, . Megismerkedhetnek a diákok a fotóriporteri ismeretekkel is, neves fotóriporterek előadásában. Új sportriporteri képzés indul. A fent említett paraméterekkel, az előadások elméleti és gyakorlati foglalkozások a Nemzeti Sport, Képes Sport, Blikk, Bors, Magyar Hírlap, Sport Tv-k szerkesztőségeiben tartandók.
A tanfolyam végén írásos szakvéleményt kapnak diákjaink.

Jelentkezés és beiratkozás:
40 órás, hetente 1X4 óra, péntek du., vagy szombat de.,
Tandíj: 100.000.- Ft

60 ÓRÁS DIÁKÚJSÁGÍRÓ-MÉDIA KURZUS 12-18 ÉVESEKNEK!

Ismert újságírók és televíziós műsorvezetők, tv-riporterek és sportszerkesztők tartanak elõadásokat: RTL Klub, MTV, TV2, ATV, Blikk, Nemzeti Sport, Népszabadság, Magyar Hírlap, Női Lapok, Tini Lapok, Zsíráf Magazin, Startlap, Hír 24, Origo . Megismerkedhetnek a diákok a fotóriporteri ismeretekkel is, neves fotóriporterek előadásában.
A tanfolyam végén írásos szakvéleményt kapnak diákjaink.

Jelentkezés és beiratkozás:
október 20-ig
40 órás kurzus tandíja: 100.000.- Ft 60. órás kurzus tandíja: 200.000.- Ft gyakorlattal

Felvilágosítás: Agárdi Zsuzsa tanfolyamvezetõnél

mobil.:06/20/289-5306
www.diakujsagiro-iskola.hu
Cím: 1031, Budapest
III. ker. Rozália u. 3. /Aquincum/

Jelentkezni itt is lehet, az adataid megküldése után visszaigazolást kapsz a jelentkezés elfogadásáról:

Név:

Cím:

Vezetékes telefonszám:

Mobil telefonszám:

Megjegyzés

Jelentkezés tanfolyamokra

október 20-ig
Jelentkezzen a havonta induló 40 és 60 órás tanfolyamokra.
Felnőtt képzés
Folyamatos jelentkezés a felnőttek számára indított tanfolyamra
Nyári tábor
Tekintse meg és jelentkezzen nyári táborra. Táborainkat egész nyáron folyamatosan indítjuk.
Őszi / téli tábor
Tekintse meg és jelentkezzen őszi-téli táborra.

Diákújságíró-Média Iskola
Rozália u. 3. /Aquincum/